You are here:

Громадянське суспільство працює над отриманням ліцензії для волонтерів у медичній евакуації

22.09.2025

ГС “Асоціація операторів та інструкторів з першої допомоги та тактичної медицини” розпочала етап активної співпраці з державою. Наразі розгорнулося два проєкти – кваліфікація для держави професій операторів та інструкторів з першої допомоги, а також ліцензування недержавних практик на евакуацію.

Про це на серії звітних брифінгів «Порятунок життів: проблеми і відповідальність» в Медіацентрі Україна сказав Леонід Федоровський, голова правління ГС “Асоціація операторів та інструкторів з першої допомоги та тактичної медицини”.

“В Україні нарешті з’явилися відповідні професії, нарешті з’явилися відповідні недержавні кваліфікаційні центри у сфері медицини, які зможуть підтвердити рівень знань операторів. І друга програма – отримання ліцензії для недержавних практик на евакуацію. Це кричуще питання, бо багато років в Україні діють недержавні організації, які займаються медичною евакуацією і їхній статус був не визначений. Сподіваємось, наступного року цей процес запрацює”, – сказав він.

Леонід Федоровський висловив сподівання, що держава буде більш активно співпрацювати з недержавними стейкхолдерами.

Дивіться більше в записі серії звітних брифінгів «Порятунок життів: проблеми і відповідальність» 

Вас також зацікавить